NE DEDİLER?

ADAYLARIMIZDAN

Öncelikle bizleri unutmayıp ve yalnız bırakmadığınız İçin teşekkür ediyorum.

“Es Kariyer” danışmanlığına gelecek olursak, bizlere destek çıkmanızdan, bizlere yol açmanızdan ve hep yanımızda olmanızdan oldukça memnun ve gurur duyuyorum. Sizler sayesinde iş sahibi oldum ve göstermiş olduğunuz yolda adımlar atmayı başardık… 

Teşekkür ediyorum. Sevgiler,

iyi çalışmalar dilerim…

Onur AyyıldızSütaş

Hemen hemen herkesin hayatında geçirdiği zorlu bir dönemde iken, bana güvenen ve iş hayatına dönmemde yardımcı olan Es Kariyer’e ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Bu ekibin sayesinde; Siemens gibi köklü, dünya çapında önemli işlere imza atan, çalışanlarına oldukça önem veren bir firma bünyesine katıldığımı ve burada hayata geçirilen uygulamaların önemli bir parçası olma şansını elde ettiğimi belirtmek isterim. Günümüzdeki gibi çok büyük bir iş ve çalışan havuzu içerisinde bile, yeteneklerime ve şartlarıma çok uygun bir iş bulmamda yardımcı oldular.

Bu süreçte, doğru yönde atılan bir adımın çok güzel sonuçlar verebileceğini hatırladım. Toplum içerisinde birbirimize verdiğimiz desteğin çevremize de aynen yansıdığını farkettim. Şahsen buradan çıkardığım sonuç; zor olsa dahi, hem iş hem de özel hayatımızda karşımıza çıkan sorunlardan çok yapabileceklerimize odaklanmamız gerektiğidir. Yapamadıklarımızdan çok yapabildiklerimize odaklandıkça, hayat daha güzel hale gelmekte. Bana bu süreçte yardımcı olan herkese tekrardan şükranlarımı sunarım

Güzel günler dileklerimle

Mustafa ErtaşSiemens

Ciddi manada engelli istihdamına gönül vermiş ender kuruluşlardan birisiniz. İlk etapta yapılan çalışmalara ticari gözle bakmamanız ve ön planda memnuniyet odaklı çalışmanız en büyük taktir edilecek özelliklerinizden. Ülkemize ve istihdam çevresine kattığınız yenilikçi düşünce çözüm odaklı çalışma prensibinizi gönülden kutluyorum. 

Kişisel olarak düşüncem gerek firma kurucunuz olsun gerekse firmanız personellerinin ilgi ve alakası olsun daha iyi istihdam sağlamak için ellerinden geleni başarıyla yapmakla kalmıyor, samimi olarak da her süreçte adayların yanında olarak fazlasıyla emek harcıyor. 

Bu çalışma prensibiniz ile gelecekte öncü istihdam kuruluşlardan olacağınızdan ve diğer kuruluşların sizleri örnek alacağından eminim.  

Sizlere emeklerinizden dolayı gönülden teşekkürü borç bilirim.  Umarım gelecekte sizleri daha iyi yerlerde görürüz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla                                                                  

Kaan AkbulakMedia Markt

Çalışacağınız bölüm, kurum tamamen sizin sağlık durumunuz önünde bulunarak seçiliyor. Çalışacağınız konum sizin açınızdan ne kadar önemli ise Es Kariyer içinde o kadar önemli. İşe alımda titizlikle davranılıyor çünkü en önemlisi sizin sağlığınız ve  rahat bir çalışma ortamı olması. Çalıştığınız ortamda asla engellisiniz diye ayrılmıyorsunuz, bu iyi anlamda bir ayrımcılık. Engelliyiz ama bizde her şeyi yapabiliriz. Bu sadece bir farkındalık.

Feyzanur KurtShaya

Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim 🙂

Es kariyer ile Kariyer.net aracılığı ile tesadüfen tanıştım. Görüşmeler uzun sürdü fakat şuan 8 aydır çok büyük ve kurumsal bir firmada çalışıyorum. Tabi bu sizlerin yönlendirmesi aracılığı ile oldu.

Her şey için tekrardan teşekkür ediyorum.

Es kariyer çalışanlarına teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum. Yurdumuzda bulunan farklı insanların topluma kazandırılması konusunda bir gayret içerisinde olan bu sıcakkanlı ve dost yanlısı çalışanlara kucak dolusu sevgilerimi bir bir iletiyorum. Bengü Bahrioğlu hanımın benim için uğraştığını ve gayret ettiğini telefon ve mail trafiğinden anlamamak zor değil diye düşünüyorum.

Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Saygılar.

Ebubekir KayaaslanCanpa
2752 engelli

Aday

147 işe

Yerleştirme

56 memnun

İş ortağı